Geoblog.pl    BPE    Podróże    2014 - 2017 małe rodzinne wędrowanie    Warszawa - pozostałe widoczki i podsumowanie
2016

Warszawa - pozostałe widoczki i podsumowanie

Polska, Warszawa

Są tacy, którzy Warszawę kochają, tacy, którzy są tam dla pieniędzy .......... jest wielu, którzy nie przenieśli by się tam za nic na świecie. Mnie osobiście jest to miasto obojętne ......... jest wiele miejsc ciekawych i wartych obejrzenia, ale generalnie należę do tej grupy ostatniej .......... choć może tak jak ze Śląskiem - z czasem oswoiłabym tego "zwierza" .

Cieszę się, że była okazja pokazać ja synowi - jemu się spodobało .....tak jak mnie kiedyś - jak byłam w jego wieku .....
no właśnie - może to kwestia wieku i spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy ?

zula - 2017-02-27 18:50
Kocham Warszawę !

Pamar
Pamar - 2017-02-28 14:59
Ja też kocham Warszawę :) A druga linię metra widzieliście? Jest z niej mega dumna! Naprawdę jest co pokazać turystom :)

BPE - 2017-02-28 15:17
Tak - II linia metra jest super ....... akurat zdjęć nie robiłam, ale miło nas zaskoczyła :-)

mamaMa
mamaMa - 2017-02-28 22:06
Warszawa jest nasza u juz z tego wzgledu jest wyjatkowa:-)
Sentyment i dziecinstwo, czyli koniecznie z potomkami do stolicy:-)

genek
genek - 2017-03-01 01:52
Warszawy na lewym brzegu nie ma - zginęła w czasie II WŚ. Został tylko mały skrawek Południowego Śródmieścia, trochę Mokotowa , Ochoty , kawałek Woli , no może spora część Żoliborza. Przedwojenna Prawdziwa Warszawa to tylko prawy brzeg. Mój brzeg :). Ja nigdy nie mówię, że jestem z Warszawy, czy że jestem ze stolicy, ja zawsze mówię, że jestem z Grochowa i mówię to z dumą!!!. Zobowiązany Twoim wpisem i super fotami szczególnie Łazienek chyba zamieszczę w najbliższym czasie mały spacerownik po mojej dzielnicy.

BPE - 2017-03-01 07:58
no właśnie Genek - czekamy na bezpośrednią relację :-)

Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018