Geoblog.pl    BPE    Podróże    2001 - Hiszpania (Podróż poślubna na Wyspy Kanaryjskie)    trudna decyzja po 11 września (zamachy na World Trade Centre)
2001

trudna decyzja po 11 września (zamachy na World Trade Centre)

Polska, Nowy Sącz

1 września ślub, potem wyprawy rowerowe po Beskidzie, tydzień na Węgrzech, a teraz .....spełnienie moich marzeń (od dzieciństwa sobie wyobrażałam podróż poślubną na wyspach Kanaryjskich - nie umiem wyjaśnić dlaczego, jakoś nazwa brzmiała dla mnie magicznie)

Wszystko mamy zaplanowane - jak ślub, to nawet plany podróży muszą być zapięte na ostatni guzik.
11 wrzesnia jedziemy do centrum załatwiać ostatnie rzeczy przed podróżą. W radiu słyszymy o zamachach na World Trade Centre. W pierwszym momencie niedowierzanie, potem widzimy w telewizji - to jednak prawda !!! Piotrek chce rezygnowac z naszej podróży, ja mam obawy, ale jednak zapada decyzja - lecimy.

To była właściwa decyzja - to jednak jedna z najpiękniejszych podróży naszego życia, opisana później i opublikowana w miesięczniku "npm" :-))

zula - 2011-09-06 19:22
...i pomyśleć ,że to już...dopiero...10 lat !!! Życzę Wam wszystkiego najlepszego na kolejne 10 lat i dłużej :)

BPE
BPE - 2011-09-06 19:29
Dziekuje Kochana serdecznie :-))

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018