Geoblog.pl    BPE    Podróże    2009 - 2013 małe rodzinne wędrowanie (5-10)    Pierwszy łyżwiarski popis

Pierwszy łyżwiarski popis

Polska, Knurów

Jest się czym chwalić, to się pochwalę - zresztą skoro ma to być rodzaj pamiętnika warto odnotowac takie wydarzenie......

Od kilku miesięcy jesteśmy całą rodzinką stałymi bywalcami lodowiska w Gliwicach i szkółki łyżwiarskiej prowadzonej przez wielokrotną mistrzynię Polski -Sabinę Wojtalę. Nas maluszek chodzi na szkółkę nawet 2 razy w tygodniu, my niestety tylko raz i to ni8e zawsze, ale efekty już widać.
Dzieciaki zostały zaproszone na otwarcie lodowiska w Knurowie, aby tam pokazać swoje umiejętności, a mój małzonek wystąpił w parze tanecznej (no cóż, kiedy on trenował, ja chowałam dziecko.......ale powoli nadrabiam zaległości w nauce).
Pokaz udał się znakomicie, niestety koszmarny mróz nie pozwolił nam długo tam zabawić.....a do odwiedzin tego lodowiska namawiam, jest co prawda niewielkie, otwarte, ale znakomicie przygotowane i prowadzone przez bardzo sympatycznych ludzi.

A tu linki do filmików ze wszystkich występów:

nasz maluszek (ten w niebieskiej kurteczce):

Mój małżonek:

Nasza trenerka:

A przy okazji tego wpisu chciałam wszystkim Geoblogowiczom życzyć wszystkiego NAJ z okazji Świąt Bożego Narodzenia !!!

mamaMa
mamaMa - 2009-12-23 11:40
Wszystkiego co Bozonarodzeniowe i Nowego Roku pelnego podrozniczych wrazen!

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018