Geoblog.pl    BPE    Podróże    2010 - Turcja    Ostatnie pakowanie i w drogę po nową przygodę!

Ostatnie pakowanie i w drogę po nową przygodę!

Polska, Gliwice

Tak....długo czekaliśmy na kolejne dłuższe wakacje - ostatnio z czasem było krucho i nawet wyrwani na weekend musieliśmy pracować.
Decyzja o Turcji zapadła nagle po przeanalizowaniu wielu rzeczy, a przede wszystkim budżetu (w chwili rozwoju firmy nie jest z tym lekko....). Wakacje wykupione tradycyjnie w biurze podrózy, mały, skromny hotelik na uboczu Konakli z pełnym wyzywieniem, tak na prawdę wyłacznie ze względu na malucha (niech też ma coś z zycia) oraz na rodziców męża, którzy po raz pierwszy będa nam towarzyszyć.........
Wszystko przed nami, plany wycieczkowania i zwiedzania mamy ambitne, ale czy uda się je zrealizować? Czas pokaże - obyśmy tylko zdrowi byli, szczęsliwie dolecieli, a będzie dobrze :-))

Na wpisy na bieżąco kochani czytelnicy nie liczcie !!! Po cięzkiej harówce przed komputerem zamierzam odpocząć od tego Badziewia !!!
Luz, bluz......a relacja i zdjęcia po powrocie - mam nadzieję....

Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż, a będzie później co oglądac :-))

mirka66 - 2010-08-31 13:48
No super.Turcja jest piekna i chetnie powspominam.Milego odpoczynku i zwiedzania.Z niecierpliwoscia bede czekac na zdjecia i wpisy.Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!

wedrowkikaroli
wedrowkikaroli - 2010-08-31 14:24
Udanej podróży... Wielu wrażeń .... A potem ciekawych relacji i cudnych zdjęć :)) Bon voyage!

zula - 2010-08-31 17:56
Szczęśliwego lotu i wspaniałego wypoczynku dla Wszystkich ! cieszcie się życiem !
poczekam na wpisy i zdjęcia także ... z wielką ciekawością ! Pozdrawiam

mamaMa
mamaMa - 2010-08-31 22:24
Czasu dobrego, wymarzonego i wypracowanego zycze!

mamaMa
mamaMa - 2010-09-15 00:07
I jak się udały wojaże?

BPE
BPE - 2010-09-15 09:51
własnie wróciliśmy - było rewqelacyjnie !!! teraz powoli muszę się przekopać przez "tonę" zdjęć i kolejno opisać

mirka66 - 2010-09-15 11:04
Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia i opisy.

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018