Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Malezja, Singapur, przelotem w Dubaju    Wodospad Hutan Liput Parit

Wodospad Hutan Liput Parit

Malezja
Malezja, Hutan Liput

Rano pyszne śniadanko w hotelu i spacerek po najbiższej okolicy.......próbujemy znaleźć drogę do najbliższego wodospadu, ale oczywiście oznaczeń jakichkolwiek brak........trudno - poddajemy się. wracamy po resztę ekipy, ładujemy wszystkie manatki i ruszamy w drogę. Ktoś nas informuje,z ę do jednego z większych wodospadów mozna podjechać......fajnie się mówi - tylko gdzie, którędy..... oskalpowałabym tych, którzy rysowali te mapy !!!
Kluczymy między uliczkami jakiegoś osiedla bloków, w końcu znajdujemy drewnianą tablicę z wypisaną jakąś nazwą wodospadu.....dobra - jesli nie tamten, może być ten :-)))
Po półgodzinnym spacerze chodniczkiem wzdłuż rzeczki znajdujemy wodospad - nie jest zbyt imponujący, ale w gruncie rzeczy całkiem tu ładnie .......... bo niby tak samo jak u nas, ale zupełnie inaczej, bo towarzyszy mu kompletnie inna roślinność.

mirka66 - 2013-04-09 14:10
Mozna powiedziec wodospadzik, ale w pieknym otoczeniu.

Mario
Mario - 2013-04-09 14:44
Niagara Falls... to nie jest... :)

BPE - 2013-04-09 14:53
no nie jest......

mamaMa
mamaMa - 2013-04-09 22:17
A co Wy takiego jadaliście na śniadania, że one takie pyszne?

BPE - 2013-04-10 08:38
mnie smakuje wszystko pod warunkiem, że nie zionę po tym ogniem - w dźungli kuchnia wyjątkowo serwowała wszystko - kazdy znalazł coś dla siebie :-)))

zula - 2013-04-12 12:25
Patrzę na Wasze roześmiane,szczęśliwe twarze , oglądam paprocie sięgąjące prawie ...nieba - wspaniałe wakacje!!!

Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018