Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Malezja, Singapur, przelotem w Dubaju    Nocne Chinatown i świątynia hinduska Sri Mariamman

Nocne Chinatown i świątynia hinduska Sri Mariamman

Singapur
Singapur, Chinatown

To jeszcze nie koniec atrakcji na dzisiaj........kolejne kolejki i jedziemy do Chinatown. Czas porównać to w Kl i tutejsze.
No i kolejne miłe rozczarowanie - tu jest kompletnie inaczej, tzn jakby podobnie (rządzą te same kolory, zapachy, targi, knajpki), ale jest bez porównania czyściej, przyjemniej, nie ma odczucia chaosu i przypadkowości, szczury nie tańcza mambo.......

Spacerujemy sobie uliczkami i zachodzimy na ostatnia chwilę przed zamknięciem na nabożeństwo w kolejnej światyni hinduskiej (bardzo zresztą podobnej do tej w KL - nawet z nazwy).
Świątynia Sri Mariamman otwarta jest tylko w godzinach 7-12 w południe i od 18-20 wieczór (warto tym wiedzieć wczesniej).

Potem jeszcze kolacyjka w hinduskiej knajpce na lisciach banana ....... niestety jak zwykle piekielnie ostra i mozna wracać do hotelu.....

Mario
Mario - 2013-04-11 22:18
W Singapurze wszystko jest inne... nawet "masażystki" przy ulicy, jakieś takiej bardziej zadbane ... w użytku nie wiem, nie korzystałem :)))

mirka66 - 2013-04-12 09:15
Uwielbiam taki chaos jak w Chinatown.I lubie ostre jedzonko.:)

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018