Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Kotlina Kłodzka    powrót - podsumowanie

powrót - podsumowanie

Polska, Gliwice

Zanim dokonam wpisów (pośrednich) napisze tylko małe podsumowanie.
Kotliną Kłodzką jestem oczarowana i choć byłam tam po raz pierwszy w życiu - to na pewno nie ostatni.
Rezerwując noclegi na 13 dni myślałam, że to zbyt długo i że będziemy się nudzić - rzeczywistość zweryfikowała jednak te wątpliwości - myślę, że gdybyśmy tam byli jeszcze drugie tyle to dobrze wiedziałabym co zrobić z tym czasem.

Zobaczyliśmy tylko małą część Dolnego Śląska - na kolejne przyjdzie czas w następnych latach.

Byliśmy na 7 szczytach z Korony Gór Polskich, dodatkowo na wielu innych ciekawych trasach górskich, 7 razy schodziliśmy pod ziemię do ciekawych kopalni i innych podziemi, zobaczyliśmy mnóstwo miast i miasteczek oraz zamków i pałaców , a i tak czuję niedosyt, ze już czas się skończył i nie udało się znaleźć czasu na wszystko ............

Pogoda dopisała - ani jedna kropla deszczu na nas nie spadła ........

Podsumowując - było super !!!!!!

Reasumując - w wielu zakątkach świata jest ciekawie, ale być może to co najpiękniejsze mamy na wyciągnięcie ręki i nawet o tym nie wiemy :-))))

sestian
sestian - 2013-08-01 14:27
Podzielam Twoją refleksję - słuszna i prawdziwa.
A Dolny Śląsk.... nie do opowiedzenia. Do zobaczenia! :)

zula - 2013-08-01 17:47
Polska to piękny kraj !
Gratuluję "7" i czekam z niecierpliwością na wędrówkę Waszymi śladami, pozdrawiam

marianka - 2013-08-04 19:36
Polska najpiękniejsza!

keyla
keyla - 2013-09-12 13:00
Fajnie że udało wam się dwa tygodnie spędzić w takim - w ogólnym mniemaniu - mało ciekawym miejscu, jakim jest Dolny Śląsk... :) no bo przeciętny zapytany Polak powie "tam nic nie ma"... A jest i to sporo! zazdroszczę okrywania naszych polskich skarbów! :)
pozdrawiam!

Mirka66
Mirka66 - 2013-09-18 16:17
Szukamy daleko na swiecie ,a mamy na wyciagniecie reki takie piekne miejsca.

BoRa
BoRa - 2013-09-26 21:23
To wszystko widzieliście zaledwie przez 2 tygodnie ??? Nie chce się wierzyć.
Duży kawałek Polski odkryliście w tak krótkim czasie, a do tego same perełki.

Bardzo mi się podobają wpisy, wciskam na maksa 5 gwiazdek i innych czytających też namawiam. Oceniajcie.

pozdrawiam,
BoRa

mamaMa
mamaMa - 2013-10-26 18:48
Super spedzone wakacje w Polsce, w super okolicy!

Hania
Hania - 2014-01-26 20:01
Przewędrowałam z Wami piękny kawałek Polski. Jedne miejsca były mi już znane, inne dopiero odkryłam i zachęciliście mnie do zwiedzenia ich.Wspaniała wyprawa.
Dziękuję za ciekawie spędzony czas, w ten mroźny z sypiącym śniegiem wieczór ( w Bydgoszczy -17stopni)!

stock
stock - 2014-02-20 21:48
Kotlina Kłodzka to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Co zresztą widać w Twojej relacji i zdjęciach. Gratuluję!

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018