Geoblog.pl    BPE    Podróże    2014 - 2017 małe rodzinne wędrowanie    Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla letnią porą

Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla letnią porą

Polska, Szczawnik

Namówiona na wspólną wycieczkę przez 4 wiekowe już panie (z czego moja mama najmłodsza) wyruszam do Wierchomli pod stację narciarską.
Wjeżdżamy kolejką - podchodzenie w upale byłoby nie wskazane ....... ale potem już bez ułatwień, za to z cudowną panorama Tatr w towarzystwie docieramy do bacówki ( która zresztą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoimi zmianami ).
Posiedzenie babć przynosi decyzję o zejściu do Szczawnika ( ja siedzę cicho, żeby nie było na mnie .......).
Droga jest prosta - bo to ścieżka rowerowa, ale za to ciągnie się kilometrami.

brawa dla babć - pozazdrościć im werwy w tym wieku.......moje rówieśniczki w większości mogłyby spalić się przy nich ze wstydu !!!

mamaMa
mamaMa - 2014-07-20 00:43
Piękne lato na zdjęciach, a "wiekowe panie" wypada pozdrowić, więc pozdrawiam!

marianka - 2014-07-20 08:59
Ha, pozazdrościć krzepy paniom! I modlić się, żeby w ich wieku też jej nie zabrakło!

Eugene
Eugene - 2014-07-20 12:04
Bacówka nad Wierchomlą pięknie położona z pięknymi widokami na Tatry. Zejście strome - więc gratulacje i pozdrowienia dla pań.

zula - 2014-07-21 19:03
Jak miło pooglądać letnie zdjęcie i bacówkę!
Wielkie gratulacje dla Pań wędrujących po górach- pozdrawiam

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018