Geoblog.pl    BPE    Podróże    2016 - Armenia, Gruzja, Azerbejdżan    Miejsce godne polecenia
2016
cze

Miejsce godne polecenia

Armenia
Armenia, Erewań

Generalnie nie mam w zwyczaju sprawdzać gdzie by tu warto zjeść (bo jedzenie to najmniej ważna rzecz w moim życiu ........od urodzenia byłam niejadkiem i chyba mi tak zostało ) ....... ale tym razem zrobiłam wyjątek.

I tak trafiliśmy do najbardziej fantastycznego miejsca w Erewaniu .
Kto chciałby skosztować lokalnej kuchni przy dźwiękach żywej muzyki, zobaczyć lokalne tańce...........
być obsłużonym przez kelnerów w tradycyjnych armeńskich strojach, skosztować najlepszych win , a wszystko to w fantastycznych wnętrzach - dodatkowo "uaktrakcyjnionych" dziesiątkami figur - ponoć związanych a jakimś lokalnym przebojem filmowym - musi zajrzeć przynajmniej raz do tawerny o nazwie : Kavkazskaya plennitsa

Tu wznosimy toast za zdrowie męża (z okazji imienin) najlepszym winem na świecie ..........

wiza do Armenii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Armenii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Armenii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
mamaMa
mamaMa - 2016-09-26 17:43
To za meza!

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 17% świata (34 państwa)
Zasoby: 1567 wpisów1567 3250 komentarzy3250 27001 zdjęć27001 75 plików multimedialnych75

02.09.2016 - 05.09.2016

26.08.2016 - 28.08.2016