Geoblog.pl    BPE    Podróże    2017 - Tatry Polskie    Kierunek - Tatry
2017

Kierunek - Tatry

Polska, Gliwice

Zanim zabiorę Was na wyprawę po Izraelu podzielę się „cudownościami” jakie czekały na nas w Święta.

Dwa lata temu z okazji 70 urodzin mamy zorganizowałam w Zębie zlot rodzinny, wszystkim się tak zapodobało, że w w tym roku postanowiliśmy zrobić „powtórkę z rozrywki” i ponownie spotkać się u stóp naszych „olbrzymów”. Planowanie trwało jakiś czas, bo znalezienie odpowiedniego miejsca z wyżywieniem dla tak licznej grupy okazało się wcale nie być proste.
Docelowo trafiliśmy do tych samych gospodarzy, ale do innego pensjonatu – tym razem w Kirach u wylotu Doliny Kościeliskiej. Oprócz idealnego położenia pensjonat miał dla nas jeszcze jedną zaletę – mieliśmy go na wyłączność !
Po rezerwacji dołączyli do nas jeszcze przyjaciele ( Antek w Podróży z żoną) i tak docelowo przy Wigilijnym stole zasiadło 25 osób !!!

To były z pewnością najwspanialsze i najweselsze święta jakie pamiętam …….

zula - 2018-01-12 07:16
Zorganizować rodzinne spotkanie to wielkie wyzwanie!
Podziwiam

antekwpodrozy
antekwpodrozy - 2018-01-12 08:18
Było zacnie :)

Pamar
Pamar - 2018-01-15 14:40
Z uwagi na liczebność rodzeństwa, co roku mamy Wigilię na ok. 20 osób, także dobrze wiem jak wspaniałe sa Święta w licznym towarzystwie :)

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018