Geoblog.pl    BPE    Podróże    2009 - Węgry    Kąpielisko w Tapolcy.

Kąpielisko w Tapolcy.

Węgry
Węgry, Miskolctapolca

Przedpołudnie spędzamy na basenach głównie w jaskiniach. To naprawdę piękne miejsce, jako jedno z niewielu tego typu obiektów zapewnia atrakcje przy każdej pogodzie. A równocześnie to jedyne kąpielisko z możliwością pływania po naturaslnych jaskiniach.8 lat temu większość obiektu była w remoncie, nie było szatni, a dla dzieciaków tylko 1 brodzik. Taraz obiekt wygląda naprawdę super – jesteśmy zachwyceni. Obok jakieś 10 lat temu funkcjonowało jeszcze większe – odkryte kąpielisko w wieloma atrakcjami typu zjeżdżalnie, ale niestety – zamiast obiekt odremontować, został po prostu zlikwidowany. W tej chwili straszy........dosłownie.

mikasz
mikasz - 2009-08-31 20:03
Byliśmy tu 9 lat temu. Z zewnątrz wygląda podobnie, nawet kolejka do kasy taka sama. Ciekawe czy poprawiło się w środku, bo wtedy straszyła szatnio-przebieralnia w standardzie starego komunistycznego sanatorium. Natomiast baseny w jaskini - super!!!

BPE
BPE - 2009-08-31 22:08
8 lat temu byl remont generalny , teraz jest na prawde super - zamiescilam troszke zdjec z kapieliska w srodku w dalszym opisie.

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018