Geoblog.pl    BPE    Podróże    2009 - 2013 małe rodzinne wędrowanie (5-10)    Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle

Polska, Wisła Malinka

II dzień świąt.......dalej za oknem duje wiatr i ani odrobiny śniegu........chłopaki planują kolejny wyjazd na narty, a ja tymczasem czytam w programie tewizyjnym - dzisiaj w Wisle są mistrzostawa Polski - pomysł wydaje się świetny - jest akurat idealna okazja, aby popatrzeć na skoki z bliska, ciekawa jestem tez tej nowej skoczni i ogólnie atmosfery.
Szybko wiec sie zbierami i jedziemy do Wisły......tu się okazuje, że pierwsza tura skoków juz trwa, a tłumy takie, ze nie ma juz za bardzo gdzie zaparkować.......po dłuższych poszukiwaniach porzucamy gdzieś auto i pędzimy w kierunku skoczni.
Moi chłopcy jada sobie kolejką krzesełkowa na sam szczyt skoczni (powyżej rozbiegu jest taras widokowy), a ja oglądam sobie skoki z dołu.
Jest super - fajna atmosfera i zupełnie inna perpektywa niż to do czego przyzwyczaiła nas telewizja ;-))

mirka66 - 2013-01-02 14:08
Piekna skocznia.Widzialam ja latem jak nie bylo tak tlumnie.

BoRa
BoRa - 2013-01-02 22:44
Ojej, rzeczywiście śniegu co kot napłakał. Szkoda!.
W zeszłym roku na święta już wcześniej się martwiłaś o śnieg i śnieg był, a w tym roku tak lichutko.
Szkoda.
Ale skocznia

BoRa
BoRa - 2013-01-02 22:46
Coś mi poszło a nie skończyłam zdania, a miało być
Ale skocznia bardzo fajna.

marianka - 2013-01-06 20:37
Ale dużo dobrych emocji kipi z tych zdjęć!;)
Dziś chyba niedawny brak śniegu zostal zrekompensowany z nawiązką (przynajmniej w Krakowie;)).

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018