Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Malezja, Singapur, przelotem w Dubaju    ostatnie odliczanie

ostatnie odliczanie

Polska, Gliwice

Minęło kilka tygodni od ostatniego wpisu, a jako, że czas strasznie szybko leci, ani się obejrzeliśmy, a już siedzimy na walizkach.
Wszystko załatwione, wszystko spakowane, mam nadzieję, że o niczym nie zapomnieliśmy.
Oczywiście mam świadomość, że na miejscu w razie czego da sie wszystko kupić, ale ......... jak juz gdzieś jadę nie chcę szukać sklepów, aptek itp..........chcę zobaczyć wszystko co ciekawe i czego nie ma u nas :-)))
Plan sie nie zmienił, noclegi i przeloty wszystkie porezerwowane.
Cała rodzinka zaszepiona na dziesiątą stronę, leki na malarię wykupione, moskitiery do dźungli też (zdecydowanie zalecała nam lekarka), repelenty tropikalne, wszystkie niezbędne leki ................ ufffffff..........niby to tylko 2,5 tygodnia, ale to kompletnie inne planowanie niż taki przelot z biurem podrózy na wakacyjny wypoczynek.

Pojutrze o świcie ruszamy............wpisów na bieżąco nie będzie - wolę po swojemu, na spokojnie wszystko spisać i poukładać po powrocie.........myślę, że pisanie na bieżąco ma sens jesli wyjeżdża się na bardzo długo, albo ma sie gdzies dłuższe postoje...........

Do usłyszenia 2 kwietnia :-))))

A przy okazji dla wszystkich - ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!

mirka66 - 2013-03-13 12:55
Ja tez zycze Zdrowych i Wesolych Swiat oraz wspanialego pobytu w Malezji.:)

sestian
sestian - 2013-03-14 22:09
Wszystkiego dobrego. Czekam na relację!

mamaMa
mamaMa - 2013-03-17 13:47
I polecieli...
I wojazuja po Azji dzikiej, egzotycznej, dalekiej...
Powodzenia!
Ach, jak sie czeka na relacje dziewicze!

mamaMa
mamaMa - 2013-03-23 20:37
I jak Ci tam? Myślisz trochę o nas?
Powodzenia!

zula - 2013-03-28 18:35
Myślę ...i jak Wam jest gorąco , duszno i jeszcze coś to dla pociechy dodam ,że przed moim domem śnieg :(.
Pozdrawiam i życzę radości - Alleluja !

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018