Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Malezja, Singapur, przelotem w Dubaju    Hotel Grand Continental

Hotel Grand Continental

Malezja
Malezja, Chou Kit

Teraz kilka informacji na temat naszego hotelu, w którym mielismy przyjemnośc spędzić pierwsze 5 nocy w Kuala Lumpur - moze komuś przydadza się w przyszłości, gdy bedzie szukał jakiegoś ciekawego (w miarę przystępnego cenowo) miejsca.

Hotel ten jak i wszystkie inne zarezewrowaliśmy sobie grubo wczesniej na booking.com

Na mapce Geoblogu zaznaczam poszczególne miejsca w sposób idealny (gdyby ktos chciał skorzystać)

To raczej typ molocha (mieszkaliśmy na 18 piętrze, a to nie było ostatnie), ale względnie dobrze położonego: 10 minut od stacji dwóch róznych kolejek i 20 minut od stacji kolei, którą można zajechac do Batu Caves i na dworzec centralny.
Jest położony z boku od głownych arterii komunikacyjnych więc hałasy uliczne mamy z głowy, niestety obok buduje się na tą chwilę ogromny biurowiec, a prace na budowie trwają okrągła dobę więc ciszy niestety nie ma.........
Na wejściu jest przyjemny (raczej ekskluzywny hol ), wita za każdym razem przemiła obsługa. Pokoje sa ogromne i świetnie wyposażone, niestety trwają prace remontowe przy łazienkach i nam się trafiła taka przed remontem - stan sprzed jakichś 30 lat.........
My mieliśmy wykupione tylko śniadania - jedzonko było przepyszne, bardzo róznorodne - każdy znalazł coś dla siebie, niestety 2 razy próbowaliśmy zjeść cos na miejscu wieczorem i wtedy była to porażka - obsługa niewiele "kumała"........

Największą zaletą tego miejsca jest basen, znajduje się na posrednim poziomie i ma widok wprost na Petronas Towers :-)))
Do tego byliśmy jedyni, którzy z niego korzystali ........ normalnie prywatny basen !!!
Na basenie dostaniemy czyściutkie ręczniczki za kazdym razem jak przyjdziemy (nasze reczniki nie przydały nam się wogóle podczas całego pobytu)

Na zdjeciach : hotel z zewnątrz, wewnątrz, widok z naszego pokoju, pokoik i przede wszystkim basen z panoramą:

mirka66 - 2013-04-03 15:46
Widok z basenu-super.

zula - 2013-04-03 15:53
Pięknie !!!!!!

BoRa - 2013-04-03 20:05
oj, życzę sobie żeby Twoje wskazówki kiedyś mi się przydały :-)

BPE - 2013-04-04 08:37
wszystkiego NAJ BoRa !!!

Mario
Mario - 2013-04-05 15:28
Basen z widokiem na Petronas Twin Towers... niczego sobie... my na China Town nawet basenu nie mieliśmy :(, ale widok z okna pokoju na Petronasy tak :)))

Fajny hotel... pozdrawiamy

BPE - 2013-04-05 15:30
Hotel nie miał najlepszych opinii, ale jak zobaczyliśmy zdjęcie tego basenu juz wiedzieliśmy gdzie rezerwować.........i nie żałujemy ;-))

BoRa - 2013-04-05 20:51
Blanko,
dziękuję i pozdrawiam,

Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018