Geoblog.pl    BPE    Podróże    2013 - Malezja, Singapur, przelotem w Dubaju    Zoo - park motyli, nietoperzy i lemurów

Zoo - park motyli, nietoperzy i lemurów

Singapur
Singapur, Zoo Singapure

Ta część nie stanowi odrębnej części zoo, ale postanowiłam ją rozdzielić, bo jest jakby odgrodzona od reszty i była dla nas totalnym zaskoczeniem. Wchodząc tam spodziewaliśmy się parku motyli......takiego jak poprzedni......... ale kiedy nasze głowy muskały wielkie nietoperze latające tu wszędzie .....to juz byliśmy w szoku, potem na schodkach zobaczyliśmy lemura, która najzwyczajniej w świecie dał się podejść i pogłaskać, a potem kilka nastepnych ........to już szczęki nam poopadały - wrażenia - bezcenne :-)))

mirka66 - 2013-04-15 11:49
Cudne zwierzaki.Zdjecia Eryka z lemurem sa super.

marianka - 2013-04-15 13:11
Piękne kolory zdjęć. Ile bym dała, żeby dotknąć takiego lemura!!

Mario
Mario - 2013-04-16 01:49
Blanka... a nie pisałem Ci wcześniej, że cały Singapur, to zupełnie inna bajka niż Malezja... tam wszystko zaskakuje... My sobie odpuściliśmy ZOO, bo sądziliśmy że będzie takie samo jak wszędzie, i "teraz" po twoich opisach widzę jak też bardzo się myliliśmy...

Na szczęście (prawdopodobnie), będziemy ponownie w Singapurze w lutym 2014... więc ZOO, zaliczymy obowiązkowo... DZIĘKI CI ZA TE OPISY :)))

mamaMa
mamaMa - 2013-04-21 20:44
Cudnie!

Jaga
Jaga - 2013-11-14 18:16
Cześć, czy to jest zoo w Singapurze? Trafiłam tu przypadkiem, może było wcześniej to opisane, ale zdjęcia są super! Ja tez tam chce! Byłam tylko w parku na Orchard Road, ale jeśli to Singapur to żałuje bardzo ze tego nie widziałam!

BPE
BPE - 2013-11-15 09:12
tak- Singapur - zoo jest największe chyba na świecie - w 12 godzin zobaczyliśmy zaledwie 1/4 tego kompleksu !

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 22% świata (44 państwa)

12.07.2018 - 16.07.2018

16.05.2018 - 20.05.2018