Geoblog.pl    BPE    Podróże    2016 - Armenia, Gruzja, Azerbejdżan    Erewański kalejdoskop
2016
cze

Erewański kalejdoskop

Armenia
Armenia, Erewań

30 czerwca to dzień poświęcony stolicy w 100%

I tak kolejno odwiedzamy w tym dniu :

1. Targ staroci - tu warto zajrzeć, aby zakupić pamiątki ( mamaMa otrzymała nagrodę za zagadkę kupioną właśnie tutaj ) ......zdjęcia poniżej
2. Przejazd metrem do kaskady - pokazałam tu kilka obrazków stacji metra
3. Kaskadę (opisaną wcześniej : http://bpe.geoblog.pl/wpis/221036/kaskada-w-swietle-dziennym )
4. Park zwycięstwa ( http://bpe.geoblog.pl/wpis/221092/park-zwyciestwa-pomnik-matki-armenii-muzeum-militarne-i-wesole-miasteczko )
5. Potem jedziemy marszrutką na południe stolicy
6. oglądamy Meczet Błękitny i centrum handlowe naprzeciwko niego ....zdjęcia poniżej
7. Potem na piechotkę wędrujemy w kierunku południowo- wschodnim
8. Zwiedzamy katedrę ( http://bpe.geoblog.pl/wpis/221093/katedra-sw-grzegorza-oswieciciela )
9. Wędrujemy w kierunku hotelu przez naszą dzielnicę ( tu kilka obrazków z tego rejonu )

Ta galeria pokazuje jakie Erewań jest na prawdę .......lecz mimo całej swojej brzydoty to zdecydowanie jedno z najsympatyczniejszych miast w jakich byliśmy !

wiza do Armenii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Armenii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Armenii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
mamaMa
mamaMa - 2016-09-26 18:19
Prawdziwy kalejdoskop!
Podobne blokowiska widzialam w St. Petersburgu i tez wygladaly, jakby sie mialy zaraz rozpasc;-)
A te motyle i metro!
Do targu staroci sie usmiecham, podobnie jak do naszej lodowki:-)

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 17% świata (34 państwa)
Zasoby: 1567 wpisów1567 3250 komentarzy3250 27001 zdjęć27001 75 plików multimedialnych75

02.09.2016 - 05.09.2016

26.08.2016 - 28.08.2016