Geoblog.pl    BPE    Podróże    2016 - Armenia, Gruzja, Azerbejdżan    Baku Airport Heydar Aliyev - kolejna perełka architektoniczna
2016
lip

Baku Airport Heydar Aliyev - kolejna perełka architektoniczna

Azerbejdżan
Azerbejdżan, Baku

2.30 w nocy - wstajemy
3.00 - stoimy z walizami przed hotelem i czekamy na zamówiony transport .......chyba z 15 taksówkarzy zatrzymuje się koło nas oferując podwózkę .........czy ci ludzie nigdy nie śpią ?
4.00 meldujemy się na lotnisku

A lotnisko to kolejne dzieło Zahy Hadid i choć nie jest już tak spektakularne jak Heydar Aliyev Centre opisywany : http://bpe.geoblog.pl/wpis/222991/heydar-aliyev-center-najpiekniejszy-budynek-swiata-w-moim-rankingu

To dla mnie też perełka warta obejrzenia ........strefa oczekiwania to ptasie gniazdka, opływowe formy, jasne, ciepłe kolory .......... miło, sympatycznie , oczekiwanie na takim lotnisku to przyjemność .......

6.00 czas na nas - odprawa bez problemów .......lecimy - do zobaczenia Azerbejdżanie !

wiza do Azerbejdżanu
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Azerbejdżanu. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Azerbejdżanu, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Pamar
Pamar - 2017-01-09 13:08
cudne to lotnisko. Jedno z najpiękniejszych jakie widziałam

mamaMa
mamaMa - 2017-01-09 23:36
Alez sie ten pan fajnie zabawil - mam nadzieje, ze kiedys tam trafie:-)

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 17% świata (34 państwa)
Zasoby: 1573 wpisy1573 3305 komentarzy3305 27084 zdjęcia27084 75 plików multimedialnych75

09.04.2017 - 28.04.2017

02.09.2016 - 05.09.2016