Geoblog.pl    BPE    Podróże    2018 - Nepal, ZEA    III ETAP podróży (Dubaj - Katmandu)
2018
kwi

III ETAP podróży (Dubaj - Katmandu)

Nepal
Nepal, Katmandu

III etap podróży to już nasz port docelowy (no prawie docelowy, będzie jeszcze jeden przelot za 2 dni) .

Terminal II w Dubaju z którego odlatujemy to już inny świat - z tego terminala odlatują takie destynacje jak Irak, Afganistan, Pakistan, czy nasz Nepal......... Kolorowy "Fly Dubaj" czeka już na nas ....... lecimy podnieceni coraz bardziej
Pod nami Zatoka Omańska , wybrzeże Iranu, potem cały Pakistan , mijamy szerokim łukiem indyjski Radżastan (czy ktoś się orientuje dlaczego?) , potem tradycyjne turbulencje nad Indiami i jest - upragniony, wymarzony Nepal .
Od strony południowej góry nie wyglądają zbyt imponująco , na Himalaje musimy jeszcze chwilkę poczekać .

Na lotnisku długie oczekiwanie na bagaże, ale są (na szczęście wszystkie w komplecie !!! ) .
Mamy umówionego busa który przyjedzie po naszą rodzinkę i jeszcze jednego współtowarzysza podróży (reszta towarzystwa leciała przez Katar) ........
I potem sympatyczne powitanie chustami - każdy kto jest w tym kraju po raz pierwszy jest tak powitany - bardzo sympatyczny zwyczaj .......

wiza do Nepalu
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Nepalu. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Nepalu, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
marianka
marianka - 2018-08-27 12:49
O, wróciłaś do relacji! Super!

BPE
BPE - 2018-08-27 12:55
tak Marianko, ale czas mi się jakoś strasznie skurczył i na nic go nie starcza

mamaMa
mamaMa - 2018-08-27 15:51
Witaj z powrotem!
A emocje sobie wyobrażam duże przy takiej wymarzonej wyprawie:-)

BPE
Blanka, Piotr i Eryk czyli podróże naszej rodzinki
zwiedziła 21% świata (42 państwa)
Zasoby: 1776 wpisów1776 4028 komentarzy4028 32579 zdjęć32579 78 plików multimedialnych78

14.02.2018 - 06.05.2018

20.11.2017 - 09.01.2018